Süper Sağlığım

“Bana bir şey olmaz” demeyin.

Hayat bu! Ne zaman ne olacağı belli mi olur? Görünmez kazalar, beklenmedik sağlık problemleri… Herkesin başına gelebilir. Artık bunları dert etmeyin. Çünkü AXA HAYAT SİGORTA A.Ş. sağlığınızı güvence altına alıyor…

AXA SİGORTA SAĞLIĞIM SİGORTASI!

Süper Sağlığım sigortası ile AXA HAYAT SİGORTA A.Ş.’nin anlaşmalı olduğu seçkin sağlık kuruluşlarından faydalanabilirsiniz.

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NE SUNUYOR?

Süper Sağlığım sigortası 3 kategoriden oluşuyor. Platin, Altın ve Kristal. Bu kategorilerden birini seçin ve kendiniz için en uygun planı oluşturun. Artık ailenizin ve sizin sağlık giderleriniz güvence altında.

Süper Sağlığım Sigortası Platin ve Altın planları, poliçe şartları dahilinde ayakta ve yatarak tedavi giderlerinizin %100’ünü karşılar.  Süper Sağlığım Kristal planı da sadece yatarak tedavi giderlerinizi poliçe şartları dahilinde karşılar.

Süper Sağlığım Sigortası’nın size sağladıkları bu kadarla da kalmıyor, işte size sunduğu avantajlar;

  • Platin veya altın kategorilerinden birini seçtiyseniz, beraberinde Gebelik ve Doğum Teminatı’na da sahip oluyorsunuz.
  • Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderlerinizi Yatarak Tedavi Teminatı’ndan limitsiz ve %100 karşılıyor.
  • Suni Uzuv giderlerini poliçe teminatı limitleri dahilinde %100’lü olarak karşılıyor.
  • Çocuk aşılarını, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.
  • Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.
  • 25.000YTL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASINA NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

Eğer 18 – 64 yaşları arasındaysanız, Süper Sağlığım Sigortası’na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. 

Ayrıca 15 günü doldurmuş çocuklarınıza da aile poliçesi kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz.

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

62 yaşınızdan gün almamış olmanız kaydıyla kesintisiz 3 yıldır AXA HAYAT SİGORTA A.Ş.‘ den sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömrü boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, yeni doğan bebeklerinize sigorta yenileme garantisi veriyoruz. Eğer varsa; doğuştan gelen hastalıklarını, 5. yıldan sonra teminat altına alıyoruz.

NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ?

Süper Sağlığım Sigortası’na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz. Poliçe şartları dahilinde, ayakta tedavinin sadece katılım payını ödeyerek, yatarak tedavinizde ise hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlar dışında başka bir yerde tedavi olmuşsanız; tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek, tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN!

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız.

Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI 24 SAAT YANINIZDA

AXA HAYAT SİGORTA A.Ş., Süper Sağlığım Sigortası sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor. Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım ekibi sizi yurtdışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, kara veya gerekirse hava ambulansıyla size en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti’nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI 
0 216 444 1 999