Extra Sağlığım

Sağlığınızı kaybettiğinizi düşünmek bile istemiyoruz. Ama ya bir gün başınıza gelirse? Ne şanslıyız ki artık hemen bütün rahatsızlıkların bir tedavisi var. Peki ya sizin bu tedaviyi karşılayacak ekonomik gücünüz var mı?

Artık Türkiye’nin en seçkin sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz. Hem de tedavi masraflarını düşünmeden. Ekstra Sağlığım Sigortası ile AXA HAYAT SİGORTA A.Ş.’nin anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarından faydalanabilirsiniz.

Ekstra Sağlığım Sigortası size neler sunuyor?

Ekstra Sağlığım Sigortası, sigorta şartları dahilinde ayakta tedavi giderlerinizin %80’ini, yatarak tedavi giderlerinizin de %100’ünü karşılar. Ekstra Sağlığım Sigortası’nın size sağladıkları bu kadarla da kalmıyor.

İşte size sunduğu avantajlar;

  • Gebelik ve Doğum Teminat’ınızdan ek prim alınmıyor.
  • Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderlerinizi %100’lü ve limitsiz Yatarak Tedavi Teminatınızdan karşılıyor.
  • Suni Uzuv giderlerini poliçe limitleri dahilinde %100’lü olarak karşılıyor.
  • Çocuk aşılarını, Ayakta Tedavi Teminat’ınızdan karşılıyor.
  • Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.
  • 25.000 YTL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

Ekstra Sağlığım Sigortası’na nasıl sahip olabilirim?

Eğer 18 – 64 yaşları arasındaysanız, Ekstra Sağlığım Sigortası’na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınıza da aile poliçesi kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz.

Ömür boyu yenileme garantisine nasıl sahip olabilirim?

62 yaşınızdan gün almamış olmanız kaydıyla kesintisiz 3 yıldır AXA HAYAT SİGORTA A.Ş.’ den sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?

Ekstra Sağlığım Sigortası’na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlar dışında başka bir yerde tedavi olmuşsanız; tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek tazminat talebinde bulunabilirsiniz.Eğer yurt dışı seyahatlerinizde bir sağlık problemi ile karşılaşırsanız ve hastaneye yatmanız gerekirse, dilediğiniz sağlık kurumunda tedavi olabilirsiniz. Bu durumda Ekstra Sağlığım Sigortanız siz Türkiye’nin önde gelen hastanelerinin Yeni Türk Lirası bazındaki fiyat ortalaması üzerinden ödemenizi yapar.

İndirimlerden faydalanın!

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Ekstra Sağlığım Sigortası 24 saat yanınızda…

AXA HAYAT SİGORTA A.Ş., Ekstra Sağlığım Sigortası sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor. Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım Ekibi sizi yurtdışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti’nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI 
0 216 444 1 999

Ekstra Sağlığım Sigortası’na sahip olmak için en yakın AXA HAYAT SİGORTA A.Ş. Acentesine gitmeniz yeterli.